Gleid
Gleidshop
Kocostar
Alcina style

Tarotová předpověď na listopad 2018 aneb Zaměřte se na lásku

Milí čtenáři, v listopadu se zaměřte především na to, abyste nejen druhým dávali svou lásku, ale abyste se ji taktéž naučili přijímat. Energie lásky dokáže zázraky. Je na čase, zaměřili se na lidi, kteří vás obklopují a vyselektovali ty, kteří vás táhnou k zemi. Někdy jeden dotek nebo pozorné gesto může znamenat mnoho.

pixabay.com
 
Pozitivní afirmace od Louise L. Hay: "Mám neomezené možnosti. Čekají mě jen samé dobré věci."
 

Štír (24.10. - 22.11.)

Promýšlejte své další kroky, protože vaše štěstí může být ohroženo. Psychicky se můžete cítit oslabení, neboť budete mnohdy negativně myslet a budete i nervózní. V nějaké záležitosti přestanete mít "jasno". V milostné oblasti očekávejte přetnutí štěstí ve vztahu, popřípadě dojde k hádce, averzi nebo budete mít snahu si něco vyříkávat. V zaměstnání můžete tvrdě procitnout, protože pokud dojde k průšvihu, zjistíte, v jakém kolektivu pracujete. Snažte se předejít poranění kůže a také úrazům na pracovišti. 
 

Střelec (23.11. - 21.12.)

Dávejte si pozor na své osobní věci především na veřejnosti, protože si vás může vybrat nějaký lapka. Mnoho z vás se uchýlí před lidmi do ústraní. Někdo z vás se bude stěhovat. V milostné oblasti můžete prožívat buď citovou chudobu s pocitem méněcennosti, nebo váš vztah bude nabourávat třetí osoba. V zaměstnání se můžete něčím trápit, nebudete moc spokojení. Hrozí vám ztráty (platu, postu nebo dokonce práce). Nemusíte být spokojení s tím, kde pracujete. Snažte se předejít trávicím obtížím.
 

Kozoroh (22.12. - 20.1.)

Měla by vás provázet láskyplná atmosféra. Můžete prožít nějaký krátkodobý románek, který vám ani moc nezamotá hlavu, protože půjde spíše o povrchní city. Pokud se tedy ten člověk neozve, hlavu si z toho moc dělat nebudete. Celkově byste měli být v milostné oblasti spokojení. V práci byste neměli mít žádné větší problémy, spíše by vás měla provázet "klika". Dávejte si pozor na ruce, srdce a krevní oběh.
 

Vodnář (21.1. - 20.2.)

Upřete svou pozornost na reálné cíle. Pokud se vám něco nepodaří, poučte se a jděte dál. V milostné oblasti můžete být přecitlivělí. Stávající vztah vám zřejmě nebude moc vyhovovat, partner vám nebude rozumět podle vašich představ. Někteří z vás budou mít sklony ke scházení se a rozcházení se, protože nebudete moci žít jeden bez druhého. V práci to může vypadat nestabilně, nebudete vědět, na čem jste a můžete mít obavy ze ztráty zaměstnání. V "lepším"případě dostanete úkol, se kterým si nebudete vědět rady, a kolegové vám nepomůžou. Snažte se předejít potížím s dýchacími cestami, protože odtud by mohly přijít další potíže.
 

Ryby (21.2. - 20.3.)

Listopad by měl být pro hodně vás v zajetí lásky - stávající vztah ožije nebo se budete namlouvat, popřípadě dojde ke sňatku z lásky. Měli byste mít radost ze života, pociťovat spokojenost. V milostné oblasti by měl přijít pocit, že je vše tak, jak má být. I v pracovní oblasti by to docela mělo fungovat, měli byste jít do práce rádi a mohlo by vás to tam dokonce i bavit. Na některé z vás čeká nový úkol nebo v lepším případě nová smlouva. Zdravotně si dávejte pozor na hlavu, srdce, krev a také chronické choroby. 
 

Beran (21.3. - 20.4.)

Ústředním tématem by měly být informace. Buď budete obětí tajností, nebo naopak něco vyjde najevo. Pokud čekáte na nějakou zprávu, neměla by ještě dorazit. V milostné oblasti budou vztahy spíše povrchní, můžete s protějškem komunikovat na dálku, ale chladněji. V práci se můžete dozvědět něco důležitého, také se na vás může hrnout spousta "papírování". Některým z vás se poštěstí navázat nové kontakty a jednat o kariérní změně.  Po zdravotní stránce se vás můžou objevit nějaké psychosomatické obtíže, popřípadě se dozvíte diagnózu.
 

Býk (21.4. - 21.5.)

Jestliže budete stát před podepsáním smlouvy, tak si ji dobře pročtěte, nemusí být pro vás vhodná. V milostné oblasti můžete mít pocit nerovnocenného boje. Někdo z vás bude řešit, že buď  milostný poměr je nechtěný, nebo nastal problém vstoupit do vztahu (třeba díky jiné osobě). Pak z toho vyplyne případný rozchod. V práci se můžete něčím trápit, nebude vás to tam moc bavit. Můžou vám hrozit ztráty (peněz, pracovního místa,...). Zdravotně si dávejte pozor na hlavu, krevní oběh a opakující se choroby.
 

Blíženci (22.5. - 21.6.)

Listopad bude přát především těm z vás, kteří budou hledat změnu zaměstnání. V milostné oblasti budete mít pocit, že jste našli svůj životní přístav, ale může se stát, že budete na partnerovi až nezdravě závislí. Může to způsobit to, že pokud se budete chtít rozejít, půjde to velice těžce. Ve stávajícím zaměstnání by vás měla čekat jistota a stabilita. Zdravotně se snažte předejít potížím s orgány v pánevní oblasti.  
 

Rak (22.6. - 22.7.)

Listopad by se u mnohých z vás měl točit kolem zaměstnání. Bude to o pocitu, že jste zvolili nevhodnou práci nebo půjde o intriky ze strany kolegů, popřípadě budete chybovat. Některá povolání budou vyžadovat spíše prohnanost, abyste byli úspěšní. Milostná oblast se může jevit nestále, protože sami nebudete vědět, co vlastně chcete (budete po někom toužit, ale když tu osobu získáte, třeba si budete chtít jen užívat). Snažte se předejít zdravotním potížím s močovým měchýřem, ledvinami a spíše abstinujte. 
 

Lev (23.7. - 22.8.)

Měly by vás čekat docela pěkné časy protkané štěstím a radostí. Přijde vám i potěšující zpráva. Snažte se využít svých přesvědčivých schopností k dosažení úspěchu. Měli byste mít více aktivit a nuda vám nic nebude říkat. V milostné oblasti byste měli být někým okouzleni - může se jednat o přátelství, kde dojde k vzájemnému porozumění. Současný vztah se může proslunit, pokud se budete snažit, tak i bude protkán spoustou zajímavých zážitků. V práci na vás čeká možnost velkého úspěchu. Opatrujte si svůj zrak, klouby a nohy.
 

Panna (23.8. - 22.9.)

Jestliže na sebe budete zapomínat, čeká vás ztráta síly, budete vyčerpaní, bez nálady, proto se tomu snažte předejít. Starejte se o svou duši, ale i nervový systém a zrak. V milostné oblasti můžete mít pocit, že váš vztah skomírá nebo také, že váš život není dle vašich představ, proto nezbude nic jiného, než provést radikální změnu. V práci si dávejte pozor, snažte se plnit úkoly na maximum, neboť vám hrozí ztráta zaměstnání. Také ale platí, že všeho s mírou, takže nepřežeňte pracovní nasazení. 
 

Váhy (23.9. - 23.10.)

Listopad bude o citech a pocitech. Do života vám může vstoupit osoba, která vám zamotá hlavu. Možná ji už znáte a zatím jste jen přátelé. Popřípadě zjistíte, že máte na své straně upřímného kamaráda, který je vám oddaný. Ve stávajícím partnerském vztahu může dojít k prohloubení důvěry a respektu. V pracovní sféře byste měli mít pocit, že je s vámi jednáno férově a že máte stabilní práci. Někomu z vás se poštěstí najít práci v dobrém kolektivu. Zdravotně si dávejte pozor na oblast krku a na oběhový systém.
 
foto-redaktor

Ing. Iva Aiesh

osobní rozvoj /karty/ zdravá strava

Iva vystudovala Rostlinolékařství na Mendelově zemědělské a lesnické univerzitě v Brně. K esoterice se dostala díky otci, který ji k tomu nepřímo vedl od dětství a sama se aktivně věnuje výkladu karet, kyvadlu a dalším metodám více než osmnáct let. Je to její hobby i práce v jednom. Ráda také cestuje a poznává nové lidi.

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

← zpět
Podobné články
Co se to v našem těle vlastně děje? Hubnutí není pouze o jídle a cvičení, zakopaný pes je v naší hlavě. Je třeba změnit svůj vztah k jídlu, ale především vztah sám k sobě.
2.11.2017

Závěr roku je pokaždé stejný... kdo vzdal boj se svými pneumatikami už v květnu, protože to do dovolené stejně nestihne, ten je docela v klidu. Nic se pro něj o Vánocích a před nimi nemění, bez výčitek může hodovat jak pán dál – nicméně, ústa se radují, boky žalují a zdraví pláče. Těm z nás, kteří to vydrželi i po dovolené, nastává období neustálé nejistoty. „Má to cenu? Nemá to cenu? Tak jen na štědrý večer... tak jen přes svátky? Tak si nedám řízek! Tak si odlehčím salát? No kašlu na to, je to jen jednou za rok... ale nebudu jíst cukrový, dyť je to samej cukr! No tak jen vanilkový rohlíčky, ale jiný druhy ne! No, když babička mi dala i linecký, přece to nevyhodím a nikdo jinej to u nás nejí!“ No prostě stresík... člověk by chtěl na jednu stranu vypadat jako fitnessky z instagramu, ale na druhou stranu... ten salát... a myslím ten bramborový!

20.12.2018

Ba dokonce, poběží vám to lépe než v letních parnech. Omlouvám se všem, kteří čekali, až teplota spadne pod 18°C, aby mohli zůstat doma u televize s tím, že v TAKOVÉM POČASÍ TO PROSTĚ NEJDE. JDE. Jde to v 17°C a dokonce i v minus deseti... U nás už dávno neklesají teploty pod – 20°C, takže se dá prakticky říct, že v České republice se může v pohodě běhat celý rok. Ano, i ve sněhu. A ano… bohužel… i v dešti.

9.1.2019
Během dne použijeme v průměru 15 kosmetických přípravků, které mají různé účinky na náš organismus, ale co víc, vzájemně spolu reagují!
30.4.2016
Vyhledávání
Překvapení pro vás
O nás
Otestovali jsme pro vás
Najdete nás na Facebooku
Najdete nás na Instagramu
Instagram