Gleid
Gleidshop
Šperky
It's never too late

Komunikace se psem je snadná, když víte jak na to → zkraťte si cestu k úspěchu

V minulém díle jste měli možnost se seznámit s Falcem, hlavním aktérem knížky Znaková řeč pro psy. Byl to úžasný pejsek a byl mým průvodcem k pochopení Tajemství komunikace se psy. Jak se stát přirozeným vůdcem - člověkem, který svými schopnostmi zajišťuje bezpečnost svou i psa a hlavně si se psem navzájem rozumí. Poznat toto umění komunikace vás bude stát chvíli času. Do budoucna si však ušetříte problémy, překážky i stres z nežádoucího psího chování.

Michaela Drábková

 

Jak dobře chcete vašemu psovi rozumět?

Člověk se mylně domnívá, že vztah se psem je nutné založit na tréninku. Dříve si v přírodě člověk a pes rozuměli. Dnes používáme spoustu pomůcek či chodíme na cvičák. I přesto si pes mnohdy dělá mimo cvičák co chce a neposlouchá. Vztah založený na tréninku a síle nefunguje. Každý vztah je mnohem šťastnější, když si partneři rozumí a jsou rádi, že jsou spolu.
 
 
Nejjednodušší a nejtrvalejší cesta k vašemu úspěchu a k tomu,
 
 • abyste spolu se psem mohli v každodenním světě fungovat bez problémů a překážek, 
 • se vám všechno trénování, sporty či jiné aktivity, které se psem budete chtít dělat, společně dařily, 
 • aby vám váš pes rozuměl a vy jemu, 
 • abyste ze psa, který neposlouchá, udělali psího miláčka, který vás respektuje, 
 • abyste si mohli užívat pohodové procházky a ne “boje” či stres se psem, který si dělá co chce, 
 
je naučit se být přirozeným vůdcem vašeho partnerství bez používání moci, fyzické manipulace a ovládání. 
 
 
Tento přístup člověku mnohdy není vlastní a přirozený. Do partnerství se promítají i věci (emoce i myšlenky), které v dané situaci vědomě nevnímáme. Odstraněním překážek, které v partnerství se psem hrají roli, ale ve většině případů si jich ani nejsme vědomi, rychleji a snadněji docílíte úspěchu i společné pohody ve vašem každodenním životě.
 
 

Chcete poslušného psího miláčka?

Máme kolem sebe spoustu informací i pejskařů, kteří nám sdílejí jak přistupovat k psovi, dělat věci dobře a jak správně zvládat různé situace. Vnímám, že každé partnerství člověka a psa je jedinečné. Je založené na vztahu dvou partnerů, kteří si mohou rozumět i na myšlenku. Ale slova (povely) bohužel nestačí. Spokojený vztah je důležité postavit na dohodách, které respektujete oba - člověk i pes.
 
Stanete-li se přirozeným vůdcem budete přesně vědět, jak a co dělat. Naučíte psa nové věci i ve starším věku mnohem rychleji. Znalost umění komunikace se psy vám bude pevným základem pro úspěch ve všem, co budete se psem dále dělat.

 

Zkraťte si cestu k úspěchu. Vyhledejte Kouče pro komunikaci se psy...

Dostanete se tam, kde si přejete být. Mnohem rychleji a snadněji se přiblížíte k očekávaným výsledkům. Kouč pro komunikaci se psy je vašim průvodcem ke zlepšení vzájemného porozumění. Získanými informacemi i praktickými zkušenostmi si osvojíte jasnou komunikaci, která pomáhá psovi vám rozumět. Budete umět psa podpořit v situacích, které pro něj nejsou jednoduché (např. projevuje se bojácně, agresivně, nechce slyšet atd).
 
 
V realitě každodenního života společně a podle vašeho přání
 • objevujeme vaši správnou komunikaci, 
 • odstraňujeme překážky, neposlušnosti a nedorozumění,
 • pracujeme na vnímání situací v přítomném okamžiku,
 • zjišťujeme co vám nebo pejskovi nevyhovuje a jak to udělat jinak, abyste získali pro sebe pohádkový vztah,
 • převychováváme zlozvyky a návyky,
 • učíme se novým věcem,
 • posilujeme vaše umění být přirozeným vůdcem, aby vám pes rozuměl i na myšlenku.
 
Ať již máte štěňátko, dospělého psa, jste začátečník nebo zkušený pejskař, umění komunikace se psem vám pomůže zvládnout i obtížné situace jednodušším způsobem. Na věku či schopnostech vůbec nezáleží. Hlavně proto, že váš vztah bude fungovat v respektu, lásce a důvěře. Získáte větší jistotu a klid. 
 

Pes vás bude zbožňovat

Komunikace s překážkami, bojem a stresem nefunguje. A to i v případě, že si vše přejeme dělat správně. Mým posláním je pomáhat pejskům a lidem mít šťastný vztah. Svými 20 letými zkušenostmi a citlivým vnímáním, co se ve vašem vztahu odehrává, vás dokážu podpořit ve spokojenějším soužití. 
 
Zrychlete si cestu k vašemu úspěchu stejně jako to udělala již spousta mých klientů:
 
 
"Povel "Za paty" jsem svou fenku učila více než 5 let. Já myslela, že to nechápe. Nikdy to nedělala. A teď to dělá úplně sama." 
 
"Za 8 let mám načteno tisíce článků, knížek, dívala jsem se na spoustu videí, ale jedno setkání s koučem mi pomohlo pochopit a rychleji najít cestu jak věci umět, cítit a znát. Tento prožitek pomáhá 1000x víc oproti všemu co jsem do nyní zažila."
 
"Vy jste mi vyměnila psa! Jak je možné, že ty psy už neřeší?"
 
 

I vy můžete mít šťastný vztah bez stresu a překážek!

Máte-li touhu se naučit jak vztah může fungovat v lásce a respektu, kontaktujte mě nebo se přijďte obohatit na přednášku, workshop či individuální setkání. Na www.pespartak.cz najdete knížku Znaková řeč pro psy i různá povídání o komunikaci. Více informací a videí najdete také na YouTube kanále či Facebooku “Kouč pro komunikaci se psy”.
 
Nikdy není pozdě. Vždy je vše možné změnit k lepšímu. :)
foto-redaktor

Ing. Michaela Drábková, Ph.D.

kouč pro komunikaci se psy

Michaela je usměvavý a optimistický člověk. Pokud milujete psy, budou pro vás její články velkým přínosem. Najdete v nich spoustu rad, jak ve vztahu člověk - pes fungovat, aby byly obě strany šťastné a spokojené.

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

← zpět
Podobné články
Jak je člověk bláhový ve svých domněnkách, že je schopen sám ovládat svůj život. Zapomíná na to, že má nad sebou šéfa, který se řídí jinými mechanismy než myšlenkou. Jeho jméno je lidský organismus.
9.8.2017
Nakladatelství Motto nám přináší jubilejní třicátou knihu Haliny Pawlowské s názvem Zase zoufalé ženy dělají zoufalé věci. Na základě této knihy napsala její autorka zároveň filmový scénář, podle něhož můžete shlédnout filmovou komedii z autorské dílny režiséra Filipa Renče. Tento veselý román o hledání lásky je dalším milým a tradičně lehce tragikomickým příběhem z pera Haliny Pawlowské. Jaká asi bude hlavní hrdinka knihy v podání okaté herečky Marty Issové?
23.1.2018
Školy často nejsou schopny udržet a rozvíjet přirozenou chuť dětí se učit. Nadšení dětí často opadne ještě během první třídy.
8.9.2016
Zkuste klíčit luštěniny, semínka a získejte tak obrovské množství vitamínů, minerálů a živin. Je to jednoduché a vaše tělo vám poděkuje.
12.5.2018