Gleid
Gleidshop

Blond nebo bruneta? BRONDE!

Nemůžete se rozhodnout jestli být blond nebo bruneta? A chcete jít s dobou? Absolutní trend v barvení je BRONDE. Zamilovala si ho například i zpěvačka a herečka Jennifer Lopez. Je to dokonalá kombinace hnědé a blond.

 

Bronde

Proto se dá také přizpůsobit každé ženě. Té co sluší více blond, bude dominantní právě tento odstín a tmavovláska dodá prosvětlením hloubku pouze v koncích. Prolínání musí být perfektní, bez tvrdých přechodů a v dokonalém stínování od tmavé po světlou. Kadeřník využívá techniky ,,kreslení” do folií nebo "balejáž", což je technika na volném vzduchu nebo techniku ,,gumování".

Jednotlivé prameny se zesvětlí na požadovaný základ a potom se tónují. Pro jemnější přechody a lehké prosvětlení se může využít i samotná barva.

Šetří peníze i vlasy

Styl BRONDE je velmi praktický, protože ho nemusíte opakovat při každé návštěvě u svého kadeřníka. Lze ho po nějaký čas pouze oživovat přelivem, aby se udržel lesk vlasů. Na rozdíl od jednolité barvy působí BRONDE velmi přirozeně, žensky a sexy.

 

Na závěr několik typů

 

Řešíte objem?

Prosvětlení by mělo být téměř od hlavy v jemných proužcích a končit v plné blond. Naopak pro efekt uhlazení se doporučuje prosvětlit až v délkách.

Nemáte vlasy do půl zad?

Nezoufejte. Prolínání odstínů vypadá krásně i na polodlouhých vlasech a šikovný kadeřník dokáže tuto kombinaci například i v delší ofině u krátkého střihu.

Máte rádi svůj odstín barvy a nechcete jej měnit?

Zvolte stejnou barvu o jeden až dva odstíny světlejší v koncích touto metodou a výsledek Vás ohromí. Kombinace tón v tónu je také in!

 

 

 

 

foto-redaktor

Ivana Brychtová

kadeřnice
Profil
Zaujkal Vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Podobné články
img-článek

Do roka dítě nestříhat? Pravda nebo mýtus?

30.4.2016 Celý článek
img-článek

Punčocháče - velké téma zimy. Jak a s čím je nosit?

17.1.2017 Celý článek
img-článek

Co si obléct do deště?

27.5.2017 Celý článek
img-článek

Make up a horké léto, jak na to?

27.7.2016 Celý článek