Gleid
Gleidshop
Sexy vlny difuzérem?

Prodloužená ruka kadeřníkova

Chcete mít úchvatné vlasy? Takové, které září zdravím a dokonale splynou s vaší osobností? Já ano. Všichni víme, že musíme o své vlasy dobře pečovat, pravidelně zastřihovat a používat ty správné kvalitní přípravky. Ale napadlo vás někdy? – Co je to za nástroj- často podivuhodného tvaru, který proplouvá mými vlasy, tvoří ten pravý střih přímo mně na tělo a je neodmyslitelnou částí ruky kadeřníkovy..?!  

 

Pozor, nesahat!

Zeptáte-li se svého kadeřníka na cenu jeho nůžek, vytřeštíte zděšením oči. Cifry, jako pět, deset nebo i vice jak 30 tisíc, nečekáte. Záhy na to si uvědomíte, že když se budete během působení barvy na hlavě, nudit, že si jeho nůžkami nebudete stříhat cedulky od právě koupených džínů, a že s tím zkracováním nehtů už to také nějak vydržíte domů.

Kadeřník vnímá takový nástroj jako svoji modlu. Miluje je, čistí, desinfikuje a pečuje o ně a po celém dnu je nechá odpočívat v sametovém pouzdru jako klenot.

Při koupi pozná ty pravé nůžky podle toho, že je v ruce ani necítí. ,,Jsou lehké a padnou do ruky“, říká si a v duchu je natěšený na první střih, které s nimi vykouzlí. Vyrobeny bývají z kvalitní oceli, která zajišťuje tu největší ostrost. Kadeřník kadeřníkovi nůžky nikdy nepůjčuje a nestříhá s nimi nic jiného, než vlasy. Dokonce časem v ruce kadeřníkově dostanou jakýsi svůj rukopis a souzní s ním. Kvalitní nůžky…..a dílo se daří.

 

Beru do ruky mobil a objednávám se na střih. Chci znovu cítit ten pocit, kdy je o mě opět skvěle a kvalitně postaráno. A co vy? 

 

 

foto-redaktor

Naďa Vacková

kadeřnice
Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Podobné články
Jak je kombinovat a nosit? Na co si dát pozor a jak na vzorované? Stylistka radí.
27.2.2017
Chcete změnu, ale bojíte se radikální změny střihu nebo barvy? Zkuste ofinu. Ofina je prostě sexy. Dokáže změn...
12.8.2017
Popelavá, bílá nebo perleťová blond patří mezi oblíbené a extravagantní odstíny. A není jednoduché toho docíli...
30.4.2016
Taky vám to přijde běžné, že se ráno probudíte, chystáte se do práce a nedílnou součástí je i mytí a pečlivá ú...
13.4.2018