Gleid
Gleidshop

Růžové vlasy? Ano i to je hit letošního roku!

Jeden z hlavích trednů v barvení je pastelové ovocné podbarvení blond vlasů. Podbarvení znamená, že růžová se nanáší od kořínků do určité délky, ale ne po celých vlasech.

foto xbone

 

Opravdu, pro tento rok se opět vrací růžová ve vlasech, ovšem nositelná, ne příliš zařívá. Vybírat můžeme od švestkově růžové až po jemné světlé nádechy. Růžová vypadá skvěle i v celých dělkách vlasů, také jako melíry v blond barvě, které pak vypadají výborně třeba ve spleteném copu nebo drdolu.

Louis Vuitton

Růžovým vlasům propadají i modní návháři jako např. Louis Vuitton, ten má ve své nejnovější kampani modelku právě s růžovými vlasy. Hitem je i starorůžový odstín meruňěk a také popelavě šedá s kombínací bílé a černé.

Melír budoucnosti

Absolutně trendy je barvící techniku tkz. "Babylights", je to melír, který vytváří jemné proužky ve světlém odstínu. Výsledkem je objem a lehkost ve vlasech. Tato technika je považovaná za melír budoucnosti, pro její dokonalou přirozenost. A proč Babylights? Protože krásně prosvětluje účes a připomíná jemné dětské vlásky.

Také přetrvává oblíbený trend "Bronde", tedy kombinace hnědé barvy s různými odlesky blond. Působí elegantně a žensky. Máme opravdu z čeho vybírat!

 

foto-redaktor

Helena Pudilová

kadeřnice
Profil
Zaujkal Vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Podobné články
img-článek

Proč mám chodit na kosmetiku? Vždyť stejně neomládnu...

28.11.2017 Celý článek
img-článek

Fitness a elegance. Jde to dohromady? Jistě!

28.4.2017 Celý článek
img-článek

Módní střihy a úprava vlasů - co teď letí?

20.6.2017 Celý článek
img-článek

Co nosit v těhotenství, aneb móda pro těhulky

27.4.2017 Celý článek