Gleid
Gleidshop
Gleid

Rozhovor s Markem Ebenem

V kraji Vysočina se minulý víkend konal již tradičně Trampský Širák. Na čtyři tisíce lidí uprostřed přírody, stanování, pivo, párky, klobouky a hlavně hudba a úžasná přátelská atmosféra.

 

A protože my v Gleidu nejsme žádné ,,dámičky", nesměli jsme chybět.

 

Jan Nedvěd, Čechomor, Bratři Ebenové, Nezmaři a mnoho dalších, ale koho požádat o rozhovor pro naše čtenáře? Snad ostatní aktéři odpustí, ale koho jiného dámský magazín mohl vybrat, než Marka Ebena! Charismatického gentlemana s tak osobitým humorem jsme si nemohli nechat pro sebe.

 

Historicky první rozhovor do magazinu s mistrem rétoriky a jedním z nejlepších moderátorů. Větší výzva nás ani potkat nemohla.

Vystoupení Bratrů Ebenů a jejich hudba vás naplní energií, pohodou a úsměv na tváři z jejich vtipných textů vám zůstane ještě několik dní. A přesně v takovém duchu se nesl i celý rozhovor s Markem Ebenem.

 

Trampský Širák do svého již XIII. Ročníku hostil osobnosti jakými jsou: Jaromír Nohavica, Lenka Filipová, Ivan Mládek, Wabi Daněk, Bratři Nedvědové, Věra Martinová, v loňském roce i Karel Gott, sourozenci Ulrichovi, Žalman, oblíbené kapely HopTrop, Nezmaři, Čechomor a mnoho mnoho dalších…

 

Budeme se těšit na další ročník a ani vy nezapomeňte vzít rodinky, stany, klobouky a sejdeme se u plápolajícího ohně tam pod ,,širákem“.

 

foto-redaktor

Gabriela Mrkvicová

reportérka, networkerka
Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Podobné články
img-článek

Co se děje, když Italové vyrazí na hory a nasněží!?

14.12.2017 Celý článek
img-článek

Odměna za „ženskou práci“

3.7.2017 Celý článek
img-článek

Když úspěšná žena musí bojovat se syndromem podvodníka

11.1.2018 Celý článek
img-článek

Blog o módě a stylu - Měla jsem sen....

15.8.2016 Celý článek