Gleid
Gleidshop
O magazínu gleid
Základní informace

Internetový magazín Gleid je provozován společností Gleid group s.r.o. Hlavním posláním a cílem je poskytování věrohodných a pravdivých informací z oblasti zdraví, domova, jídla, rodiny a krásy..

Magazín založila Helena Pudilová. Je majitelkou kadeřnického a kosmetického salonu Studio Helena, ve kterém má široký kolektiv spolupracovníků. Ve svém oboru se pohybuje více jak 25 let, a díky svým zkušenostem, je profesionální školitelkou. Vede vlastní semináře, ve kterých učí kolegy, jak být lepšími kadeřníky. Dále je profesionální školitelkou firmy Alcina. I tak se stále věnuje svým klientům, a na ,,place" se stále cítí jako doma.

Proč vlastně takto vytížený člověk s fungující firmou zakládá internetový magazín? V první řadě jsou to nedůvěryhodné informace, které se šíří na internetu, ale i nekompetentní lidé, kteří tyto informace šíří. Proto se rozhodla založit Gleid.cz. Redaktory pro jednotlivá témata vybírá z řad odborníků. Protože v jednoduchosti je síla, je internetový magazín rozdělený tak, aby si každá čtenářka našla to své.

V druhé řadě chce prostřednictvím Gleid.cz nabídnout kvalitní, prověřené produkty a služby. Sama zkouší novinky, které k nám na trh teprve přichází a jako jedna z prvních je ve svém salonu používá. Právě o nich se dozvíte na Gleid.cz v recenzích a soutěžích. Následně bude zboží uvedeno do prodeje na eshopu, který pro vás připravuje.