Gleid
Gleidshop
Pondělní radost II.
It's never too late

Šokující pravda o sexu, očima mužů!

První noc s mužem v posteli a místo toho, abyste si to užívala, si vyčítáte včerejší svíčkovou a nenávidíte své tělo, protože je k ničemu, když neumí za tři minuty zhubnout 5 kilo? Máte to opravdu zapotřebí?

 

To se tak jednoho pátečního večera sešlo a zůstala jsem v místním baru úplně sama s chlapama. Tímto kamarádkám děkuji...

No, ale to bych nebyla já, abych si s tím neporadila. Jelikož v této sestavě a v podnapilém stavu není ani snad možné vymyslet jiné téma než sex, tak jsem se toho tentokrát chytla a zeptala se i za vás! Co muži řeší a čeho si všímají, respektive, nevšímají první noc v posteli?

A tady máte pravdu!

 

  1. Postava! Tak z toho mají nervy snad i modelky a co teprve my, normální holky? No tak to už fakt nemusíme! Opravdu, muži se shodli jednohlasně, že nějakého toho špíčku, celulitidy či snad toho, že ty prsa jaksi nemají úplně ideální tvar, si prostě nevšímají!
  2. Některé z nás tyto stresy řeší tím, že se snaží ještě před ulehnutím do postele zhasnout všechna světla ,,proč jen nemá venkovní rolety? To by byla tma stoprocentní!" A ještě se honem přikrýt po krk peřinou! Tak jestli vás měl za dokonalou, tak po tomhle už ho o tom opravdu nepřesvědčíte. Právě jste veškerou jeho pozornost upoutala na jedinou věc: zjistit co tak hrozného schováváte!
  3. Naopak, krásné spodní prádlo ho zaujme natolik, že není schopen vnímat nic jiného. Je to pro ně jako pro býka červený praporek.
  4. Můžeme si o mužích myslet co chceme, ale i tak prostě mají mozek stejně jako my, a už když si vás vyhlédnou, tak vás mají tak nakoukanou, že ani stahovací prádlo nepomůže tomu, aby věděli jak budete vypadat až vás svlíknou! Prostě to mají v oku a naše triky stejně dávno prokoukli.
  5. Není na škodu dát si skleničku na uvolnění, avšak je rozdíl mezi roztomilou opilostí a hadrovou panenkou, která v posteli moc parády opravdu neudělá!
  6. ,,Chlupatou, chlupatou, tu já mám nejradši...." Tak to už dávno ne! Neupravené chloupky odradí víc než celulitida!
  7. A jak to muži shrnuli celkově? Oni prostě makají na tom, aby vás dostali (večeře, oblbování, výlety, výstavy..) a jak víme, po námaze nejlépe chutná! A pro ně je to opravdu dřina a k tomu jsou nenažraní...

 

Rada pro ty největší stydlivky, které ani tento článek nepřesvědčil a přesto by rády zažily nějaký ten letní románek?

Vyhlédněte si někoho na dovolené, nechte se jím oblbovat až do posledního večera, ten si parádně užijte a z postele mu utečte rovnou do letadla. Pak už ho totiž nikdy, ale opravdu nikdy neuvidíte, tak proč se stydět?

 

foto-redaktor

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

← zpět
Podobné články

Napadlo vás někdy, že nepotřebujete zubní pastu z obchodu? Jsme tak zvyklí si kupovat hygienické prostředky, že nás ani nenapadne si vyrobit pastu doma. Přitom není nic lehčího. Stačí nakoupit ingredience, které možná i běžně nakupujeme a smícháme je dohromady. Nejen že tím vyloučíme chemii, která se v pastách nachází, navíc tím nebudeme spotřebovávat plasty. A to za to stojí.

3.5.2019
Máme rádi plány? Jak to máme například s plánovaným a neplánovaným těhotenstvím....? V dnešním světě se neobejde bez plánu v podstatě vůbec nic….
13.12.2016
Naposledy jsme hovořily o významu kojení jak pro maminky, tak pro miminka, o jedinečném složení mateřského mléka a vlastně o kojení jako takovém, neboť je „staré" jako lidstvo samo…
28.11.2016
Jakou máme představu, když slyšíme o přirozeném porodu? Co nám říkají rodinné porodní pokoje?
23.2.2017
Vyhledávání
Překvapení pro vás
O nás
Otestovali jsme pro vás
Najdete nás na Facebooku
Najdete nás na Instagramu
Instagram