Gleid
Gleidshop
Pondělní radost

Šokující pravda o sexu, očima mužů!

První noc s mužem v posteli a místo toho, abyste si to užívala, si vyčítáte včerejší svíčkovou a nenávidíte své tělo, protože je k ničemu, když neumí za tři minuty zhubnout 5 kilo? Máte to opravdu zapotřebí?

 

To se tak jednoho pátečního večera sešlo a zůstala jsem v místním baru úplně sama s chlapama. Tímto kamarádkám děkuji...

No, ale to bych nebyla já, abych si s tím neporadila. Jelikož v této sestavě a v podnapilém stavu není ani snad možné vymyslet jiné téma než sex, tak jsem se toho tentokrát chytla a zeptala se i za vás! Co muži řeší a čeho si všímají, respektive, nevšímají první noc v posteli?

A tady máte pravdu!

 

  1. Postava! Tak z toho mají nervy snad i modelky a co teprve my, normální holky? No tak to už fakt nemusíme! Opravdu, muži se shodli jednohlasně, že nějakého toho špíčku, celulitidy či snad toho, že ty prsa jaksi nemají úplně ideální tvar, si prostě nevšímají!
  2. Některé z nás tyto stresy řeší tím, že se snaží ještě před ulehnutím do postele zhasnout všechna světla ,,proč jen nemá venkovní rolety? To by byla tma stoprocentní!" A ještě se honem přikrýt po krk peřinou! Tak jestli vás měl za dokonalou, tak po tomhle už ho o tom opravdu nepřesvědčíte. Právě jste veškerou jeho pozornost upoutala na jedinou věc: zjistit co tak hrozného schováváte!
  3. Naopak, krásné spodní prádlo ho zaujme natolik, že není schopen vnímat nic jiného. Je to pro ně jako pro býka červený praporek.
  4. Můžeme si o mužích myslet co chceme, ale i tak prostě mají mozek stejně jako my, a už když si vás vyhlédnou, tak vás mají tak nakoukanou, že ani stahovací prádlo nepomůže tomu, aby věděli jak budete vypadat až vás svlíknou! Prostě to mají v oku a naše triky stejně dávno prokoukli.
  5. Není na škodu dát si skleničku na uvolnění, avšak je rozdíl mezi roztomilou opilostí a hadrovou panenkou, která v posteli moc parády opravdu neudělá!
  6. ,,Chlupatou, chlupatou, tu já mám nejradši...." Tak to už dávno ne! Neupravené chloupky odradí víc než celulitida!
  7. A jak to muži shrnuli celkově? Oni prostě makají na tom, aby vás dostali (večeře, oblbování, výlety, výstavy..) a jak víme, po námaze nejlépe chutná! A pro ně je to opravdu dřina a k tomu jsou nenažraní...

 

Rada pro ty největší stydlivky, které ani tento článek nepřesvědčil a přesto by rády zažily nějaký ten letní románek?

Vyhlédněte si někoho na dovolené, nechte se jím oblbovat až do posledního večera, ten si parádně užijte a z postele mu utečte rovnou do letadla. Pak už ho totiž nikdy, ale opravdu nikdy neuvidíte, tak proč se stydět?

 

foto-redaktor


Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Podobné články
Pro svojí vůní, barvu, hojnost, využití a snadnou, téměř bezstarostnou péči nesmí chybět na žádné zahradě. Že ...
25.7.2016
V roce 1930 se rozpadlo 6 % manželství. A bez něho si lidé nedovedli svůj rodinný život představit. V roce 201...
4.6.2018
Víkend plný zábavy, tance a jídla nebo Den dětí, skákací hrad, malování na obličej a spousta her - to jsou akc...
24.5.2018
Volné pokračování série o Mexiku od paní Mgr. Aleny Valové. Nyní o uctívání bohů a máyské kultuře.
6.6.2017