Gleid
Gleidshop
Sexy vlny difuzérem?
Eshop Gleid

Šokující pravda o sexu, očima mužů!

První noc s mužem v posteli a místo toho, abyste si to užívala, si vyčítáte včerejší svíčkovou a nenávidíte své tělo, protože je k ničemu, když neumí za tři minuty zhubnout 5 kilo? Máte to opravdu zapotřebí?

 

To se tak jednoho pátečního večera sešlo a zůstala jsem v místním baru úplně sama s chlapama. Tímto kamarádkám děkuji...

No, ale to bych nebyla já, abych si s tím neporadila. Jelikož v této sestavě a v podnapilém stavu není ani snad možné vymyslet jiné téma než sex, tak jsem se toho tentokrát chytla a zeptala se i za vás! Co muži řeší a čeho si všímají, respektive, nevšímají první noc v posteli?

A tady máte pravdu!

 

  1. Postava! Tak z toho mají nervy snad i modelky a co teprve my, normální holky? No tak to už fakt nemusíme! Opravdu, muži se shodli jednohlasně, že nějakého toho špíčku, celulitidy či snad toho, že ty prsa jaksi nemají úplně ideální tvar, si prostě nevšímají!
  2. Některé z nás tyto stresy řeší tím, že se snaží ještě před ulehnutím do postele zhasnout všechna světla ,,proč jen nemá venkovní rolety? To by byla tma stoprocentní!" A ještě se honem přikrýt po krk peřinou! Tak jestli vás měl za dokonalou, tak po tomhle už ho o tom opravdu nepřesvědčíte. Právě jste veškerou jeho pozornost upoutala na jedinou věc: zjistit co tak hrozného schováváte!
  3. Naopak, krásné spodní prádlo ho zaujme natolik, že není schopen vnímat nic jiného. Je to pro ně jako pro býka červený praporek.
  4. Můžeme si o mužích myslet co chceme, ale i tak prostě mají mozek stejně jako my, a už když si vás vyhlédnou, tak vás mají tak nakoukanou, že ani stahovací prádlo nepomůže tomu, aby věděli jak budete vypadat až vás svlíknou! Prostě to mají v oku a naše triky stejně dávno prokoukli.
  5. Není na škodu dát si skleničku na uvolnění, avšak je rozdíl mezi roztomilou opilostí a hadrovou panenkou, která v posteli moc parády opravdu neudělá!
  6. ,,Chlupatou, chlupatou, tu já mám nejradši...." Tak to už dávno ne! Neupravené chloupky odradí víc než celulitida!
  7. A jak to muži shrnuli celkově? Oni prostě makají na tom, aby vás dostali (večeře, oblbování, výlety, výstavy..) a jak víme, po námaze nejlépe chutná! A pro ně je to opravdu dřina a k tomu jsou nenažraní...

 

Rada pro ty největší stydlivky, které ani tento článek nepřesvědčil a přesto by rády zažily nějaký ten letní románek?

Vyhlédněte si někoho na dovolené, nechte se jím oblbovat až do posledního večera, ten si parádně užijte a z postele mu utečte rovnou do letadla. Pak už ho totiž nikdy, ale opravdu nikdy neuvidíte, tak proč se stydět?

 

foto-redaktor

Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Podobné články
Sen o louce a naprosté svobodě. Sen o tom, že létám a mohu si dělat naprosto co chci....
15.8.2016
Ve své praxi na svahu vidím i slyším spoustu rodičů jak učí své dítko základy lyžování a bezpečně sjíždět svah. Považuji to za jednu z největších zkoušek trpělivosti pro rodiče a často jde i o vtipné situace.
12.10.2016
„Byl pozdní večer, první máj, večerní máj, byl lásky čaj. Hrdliččin zval ku lásce hlas, kde borový zaváněl háj.” Kdo by neznal tyto verše, které se pojí s Máchovým Májem, jako by nebyl. Květen je znám tím, že se jedná o měsíc lásky.
22.5.2017
Naposledy jsme hovořily o významu kojení jak pro maminky, tak pro miminka, o jedinečném složení mateřského mléka a vlastně o kojení jako takovém, neboť je „staré" jako lidstvo samo…
28.11.2016
Vyhledávání
Překvapení pro vás
O nás
Otestovali jsme pro vás
Najdete nás na Facebooku