Gleid
Gleidshop
Pondělní radost

Známé osobnosti podpořily vánoční kampaň, která nabádá alespoň na chvíli odložit telefon a věnovat čas blízkým

Kampaň nabádá lidi odložit telefon a alespoň jednou v roce být tím nejlepším dárkem pro své blízké. Společnost Huawei navíc prostřednictvím kampaně a hashtagu #BePresent nakoupila dárky do dětských domovů.

 

Muzikant Adam Mišík, herečka Dana Batulková s dcerou Marianou Prachařovou, Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová nebo badmintonista Petr Koukal. I to jsou jedni z těch, kteří se aktivně zapojili do vánoční kampaně společnosti Huawei, která nejenže šíří dobrou myšlenku, ale také pomáhá. O fotky se postaral fotograf Ondřej Pýcha, který se sám do kampaně aktivně zapojil. „Nápad #BePresent se mi moc líbí, proto jsem se rozhodl ho podpořit,“ říká Adam Mišík. „Myslím, že to je nejdůležitější součást vánočních svátků – abychom je strávili se svými blízkými a užili si rodinnou atmosféru. A neustálá přítomnost telefonu je někdy překážkou,“ dodává. 

 

Kampaň podpořila děti z dětských domovů

Kromě toho, že osobnosti pomohly šířit myšlenku, která má motivovat lidi k odložení chytrých zařízení alespoň na Vánoce, celá kampaň má zároveň charitativní smysl. „My i Huawei jsme na svém Facebooku sdíleli vánoční video, které prostřednictvím příběhu malého chlapce zachytává klíčovou myšlenku kampaně a vyzývá lidi, aby alespoň během Vánoc telefon odložili,“ vysvětluje Česká Miss 2015 Nikol Švantnerová. „Každý komentář s hashtagem #BePresent“, který se pod videem objeví, pomůže prostřednictvím organizace Srdce na dlani přispět na nákup vánočních dárků pro děti z dětských domovů.“ Ve vánočním televizním spotu se objeví i tvář značky Huawei, hokejista Jaromír Jágr. 

 

Do sdílení příspěvků na sociálních sítí a kampaně samotné se zapojili i Miss World 2006 Taťána Kuchařová, zpěvačka Monika Bagárová, Iva Kubelková, nebo olympijský vítěz v moderním pětiboji David Svoboda. Společně také natočili video, kde svým fanouškům připomínají, že nejlepší dárek, který mohou svým blízkým dát, jsou oni sami a čas, který s nimi stráví. 

Více informací najdete na: http://www.nejlepsivanocnidarek.cz/

Adéla Chvalovská
PR Manager
foto-redaktor

Gabriela Růžičková

nezávislý redaktor
Profil
Zaujal vás článek?

Sdílejte ho se svými přáteli

Podobné články
Počmáral váš malý potomek stěny v obýváku nebo kuchyňskou linku? Nezlobte se na něj a jeho malůvky spíše vítej...
16.2.2017
Tak už jsou zase za dveřmi. Bílé ticho vstoupí do našich životů a přinese s sebou magické chvíle ojíněné vůní ...
15.12.2017
Léto je synonymem sluníčka, dlouhých dnů, rozkvetlé louky, hub v lese, koupání, her a odpočinku. Nabije člověk...
31.7.2017
Mateřídouška je růžová jemně vonící bylinka, kterou jistě všichni dobře znají. Je to taková kytička maminek, i...
6.8.2018